Dieta Herbalife

Dieta z Herbalife to dieta polegająca na spożywaniu pięciu pokarmów w ciągu dnia, trzeba tutaj pamiętać o tym, aby posiłki były w takich samych, małych odstępach czasowych, najlepiej co dwie- trzy godziny. Kuracja odchudzająca z Herbalife podobnie jak wszystkie inne diety mające na celu przyjmowanie określonych pokarmów, dzieli się na 3 etapy.

Pierwszy z nich to VLCD, czyli dieta niskokaloryczna. Polega na przyjmowaniu około 800 kalorii dziennie. Tak bardzo rygorystyczna dieta może być stosowana jedynie przez osoby z dużą nadwagą. Jest to dla nich wstęp do konkretnego odchudzania. Trzeba wiedzieć, że pierwszy etap odchudzania musi przebiegać pod okiem specjalisty, który wcześniej wyraził zgodę na przystąpienie do takiego rodzaju kuracji odchudzającej.

Drugi etap programu odchudzającego z Herbalife to spożywanie 5 posiłków dziennie, o stałych porach. Tutaj jednak wzrasta ich kaloryczność, nawet do 1500 kalorii. Dodatkową zmianą jest wprowadzenie normalnych posiłków, produkty Herbalife mają być tylko 2 lub 3 posiłkami w ciągu dnia. Zaleca się również wprowadzenie jakiejkolwiek aktywności fizycznej, aby skutki odchudzania były bardziej widoczne.

Ostatni etap, to faza zapobiegająca efektowi jo- jo. W tym momencie zaczynamy jeść normalne dania, bogate w witaminy i niskokaloryczne, a produkty Herbalife są jedynie dodatkiem, będącym pomocą w trudnych chwilach.

Herbalife Produkty i Opinie

Jeżeli jest się osobą lubiącą różnorodność smaków, to Herbalife spełni wszystkie oczekiwania. W ofercie firmy znajdują się koktajle, zupy i wiele innych produktów o rozbudowanej gamie smakowej. Istnieją 3 Formuły, które dostępne są w saszetkach czy dużych opakowaniach. Bardzo popularna i polecana jest zupa pomidorowa czy batoniki proteinowe. W ofercie znajduje się również błonnik, który stanowi dodatkową pomoc podczas odchudzania. Dodatkowo, na stronie herbalife.pl można znaleźć rozmaite przepisy (wszystkie zostały przygotowane przez wykwalifikowanych dietetyków) na dania, w których można wykorzystać produkty Herbaline.